Logo

Nowe mieszkanie, 70,53 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr c.41

1 687 043 zł

23 920 zł /m²

Rata 7 893 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja LOOK UP House

Kraków, Prądnik Biały, ul. Pękowicka

3 pokoje, mieszkanie 70,53 m², piętro 3, oferta nr c.41, LOOK UP House, Kraków, Prądnik Biały, ul. Pękowicka
LOOK UP House - zdjęcie nr 0
LOOK UP House - zdjęcie nr 1
LOOK UP House - zdjęcie nr 2
LOOK UP House - zdjęcie nr 3
LOOK UP House - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 70.53 m², c.41
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,53 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

2

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

antresola (46,42 m²), balkon

Termin oddania:

I/II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę