Logo

Nowe mieszkanie, 40,38 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr b.28

658 194 zł

16 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 080 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja LOOK UP House

Kraków, Prądnik Biały, ul. Pękowicka

2 pokoje, mieszkanie 40,38 m², piętro 2, oferta nr b.28, LOOK UP House, Kraków, Prądnik Biały, ul. Pękowicka
LOOK UP House - zdjęcie nr 0
LOOK UP House - zdjęcie nr 1
LOOK UP House - zdjęcie nr 2
LOOK UP House - zdjęcie nr 3
LOOK UP House - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 40.38 m², b.28
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,38 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon

Termin oddania:

I/II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę