Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 78,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 834960

817 740 zł

10 484 zł /m²

Rata 3 826 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 78 m², Panewnicka, Katowice Ligota-Panewniki (Ligota)

Katowice, Ligota-Panewniki, Ligota, Panewnicka

3 pokoje, mieszkanie 78,00 m², piętro 1, oferta nr , 834960, Katowice, Ligota-Panewniki, Ligota, Panewnicka
834960 - zdjęcie nr 0
834960 - zdjęcie nr 1
834960 - zdjęcie nr 2
834960 - zdjęcie nr 3
834960 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 78 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

78,00 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę