Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 78,00 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 834956

771 012 zł

9 885 zł /m²

Rata 3 607 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 78 m², Panewnicka, Katowice Ligota-Panewniki (Ligota)

Katowice, Ligota-Panewniki, Ligota, Panewnicka

3 pokoje, mieszkanie 78,00 m², parter, oferta nr , 834956, Katowice, Ligota-Panewniki, Ligota, Panewnicka
834956 - zdjęcie nr 0
834956 - zdjęcie nr 1
834956 - zdjęcie nr 2
834956 - zdjęcie nr 3
834956 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 78 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

78,00 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę