Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,81 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr SMTAHU166

250 000 zł

4 325 zł /m²

Rata 1 170 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Pszów, Osiedle Kościuszki

3 pokoje, mieszkanie 57,81 m², piętro 4, oferta nr , SMTAHU166, Pszów, Osiedle Kościuszki
SMTAHU166 - zdjęcie nr 0
SMTAHU166 - zdjęcie nr 1
SMTAHU166 - zdjęcie nr 2
SMTAHU166 - zdjęcie nr 3
SMTAHU166 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 57.81 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,81 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1983

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę