Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 61,40 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 165690227

389 000 zł

6 336 zł /m²

Rata 1 820 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Nowogród Bobrzański

3 pokoje, mieszkanie 61,40 m², piętro 2, oferta nr , 165690227, Nowogród Bobrzański
165690227 - zdjęcie nr 0
165690227 - zdjęcie nr 1
165690227 - zdjęcie nr 2
165690227 - zdjęcie nr 3
165690227 - zdjęcie nr 4
165690227 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,40 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę