+2
Nowe mieszkanie, 73,34 m², 3 pokoje, parter, oferta nr Ap76L1
745 000 zł
10 158 zł /m²
Rata 3 486 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Róży Wiatrów
Opole, Chmielowice, ul. Nefrytowa / Onyksowa / Śliczna

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
73,34 m²
Piętro:
parter
Garaż:
garaż w budynku, parking naziemny
Termin oddania:
IV - II kwartał 2027
Zapytaj o ofertę