Logo

Nowe mieszkanie, 55,53 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr A8-2

479 000 zł

8 626 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 241 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Bliskie Błonie

Błonie, ul. Nadrzeczna

SALON Z ANEKSEM27,51 m²SYPIALNIA11,98 m²SYPIALNIA9,13 m²ŁAZIENKA4,39 m²SCHOWEK0,94 m²BALKON4,80 m²
2 / 2
Wymiary mieszkania 55.53 m², A8-2
Bliskie Błonie - zdjęcie nr 0
Bliskie Błonie - zdjęcie nr 1
Bliskie Błonie - zdjęcie nr 2
Bliskie Błonie - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 55.53 m², A8-2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,53 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,75 m

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,80 m²)

Termin oddania:

Zadanie A - październik 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę