+7
Nowe mieszkanie, 60,48 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 22.M
1 534 982 zł
25 380 zł /m²
Rata 7 182 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Słoneczny Port Mikołajki
Mikołajki, ul. Mrągowska 20 a

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
60,48 m²
Piętro:
3 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking podziemny
Termin oddania:
Budynek A - IV kwartał 2028
Zapytaj o ofertę