Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 49,41 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr LS02579

419 000 zł

8 480 zł /m²

Rata 1 960 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Plus+

Reda, Betlejem, Moniuszki

3 pokoje, mieszkanie 49,41 m², piętro 2, oferta nr , LS02579, Reda, Betlejem, Moniuszki
LS02579 - zdjęcie nr 0
LS02579 - zdjęcie nr 1
LS02579 - zdjęcie nr 2
LS02579 - zdjęcie nr 3
LS02579 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 49.41 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

49,41 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę