Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,00 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr LS02585

429 000 zł

8 250 zł /m²

Rata 2 007 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Plus+

Reda, Moniuszki

3 pokoje, mieszkanie 52,00 m², piętro 2, oferta nr , LS02585, Reda, Moniuszki
LS02585 - zdjęcie nr 0
LS02585 - zdjęcie nr 1
LS02585 - zdjęcie nr 2
LS02585 - zdjęcie nr 3
LS02585 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę