Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 66,62 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 122164/78/OMS

632 030 zł

9 487 zł /m²

Rata 2 957 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Wełnowiec, Modelarska

3 pokoje, mieszkanie 66,62 m², piętro 3, oferta nr , 122164/78/OMS, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Wełnowiec, Modelarska
122164/78/OMS - zdjęcie nr 0
122164/78/OMS - zdjęcie nr 1
122164/78/OMS - zdjęcie nr 2
122164/78/OMS - zdjęcie nr 3
122164/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 66.62 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,62 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Wełnowiec, Modelarska, 122164/78/OMS | Tabelaofert.pl