Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 58,69 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 122152/78/OMS

568 688 zł

9 690 zł /m²

Rata 2 661 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Wełnowiec, Modelarska

3 pokoje, mieszkanie 58,69 m², piętro 3, oferta nr , 122152/78/OMS, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Wełnowiec, Modelarska
122152/78/OMS - zdjęcie nr 0
122152/78/OMS - zdjęcie nr 1
122152/78/OMS - zdjęcie nr 2
122152/78/OMS - zdjęcie nr 3
122152/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 58.69 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,69 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę