Logo

Nowe mieszkanie, 57,20 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 0/2

589 160 zł

10 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 757 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Góra Kalwaria, Moczydłów, ul. Długa

3 pokoje, mieszkanie 57,20 m², parter, oferta nr 0/2, Rezydencja Góra Kalwaria Budynek D, Góra Kalwaria, Moczydłów, ul. Długa
SALON Z ANEKSEM21,15 m²SYPIALNIA13,87 m²SYPIALNIA9,71 m²ŁAZIENKA4,67 m²KORYTARZ7,80 m²TARAS4,50 m²OGRÓDEK26,96 m²
Wymiary mieszkania 57.2 m², 0/2
Wirtualna makieta 3D mieszkania 57.2 m², 0/2
0/2
Plan piętra
Rezydencja Góra Kalwaria Budynek D - zdjęcie nr 0
Rezydencja Góra Kalwaria Budynek D - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 57.2 m², 0/2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,20 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,50 m²), ogródek (26,96 m²)

Termin oddania:

kwiecień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę