Logo

Nowe mieszkanie, 107,18 m², 4 pokoje, 5 piętro, oferta nr 5/58

1 178 980 zł

11 000 zł /m²

Rata 5 516 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Góra Kalwaria, Moczydłów, ul. Długa

4 pokoje, mieszkanie 107,18 m², piętro 5, oferta nr 5/58, Rezydencja Góra Kalwaria Budynek D, Góra Kalwaria, Moczydłów, ul. Długa
SALON Z ANEKSEM51,56 m²SYPIALNIA13,24 m²SYPIALNIA12,84 m²SYPIALNIA9,47 m²ŁAZIENKA7,93 m²ŁAZIENKA2,94 m²KORYTARZ9,20 m²TARAS18,90 m²OGRÓDEK56,42 m²OGRÓDEK54,72 m²
Wymiary mieszkania 107.18 m², 5/58
Wirtualna makieta 3D mieszkania 107.18 m², 5/58
5/58
Plan piętra
Rezydencja Góra Kalwaria Budynek D - zdjęcie nr 0
Rezydencja Góra Kalwaria Budynek D - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 107.18 m², 5/58
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

107,18 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (18,90 m²), ogródek (56,42 m²), ogródek (54,72 m²)

Termin oddania:

kwiecień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę