Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 64,01 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 26672/2089/OMS

899 999 zł

14 060 zł /m²

Rata 4 211 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Miłostowska

3 pokoje, mieszkanie 64,01 m², piętro 2, oferta nr , 26672/2089/OMS, Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Miłostowska
26672/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26672/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26672/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26672/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26672/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 64.01 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,01 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,55 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2007

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę