Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 70,00 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr TC829014

695 000 zł

9 929 zł /m²

Rata 3 252 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Poznań, Junikowo, Międzyborska

3 pokoje, mieszkanie 70,00 m², piętro 2, oferta nr , TC829014, Poznań, Junikowo, Junikowo, Międzyborska
TC829014 - zdjęcie nr 0
TC829014 - zdjęcie nr 1
TC829014 - zdjęcie nr 2
TC829014 - zdjęcie nr 3
TC829014 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 70 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,00 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

1993

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.