Logo

Nowe mieszkanie, 53,28 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr LM.24

572 760 zł

10 750 zł /m²

Rata 2 680 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Legnica, ul. Mickiewicza 44/45

3 pokoje, mieszkanie 53,28 m², piętro 1, oferta nr LM.24, Osiedle Centrum Park, Legnica, ul. Mickiewicza 44/45
SALON Z ANEKSEM20,45 m²SYPIALNIA11,91 m²SYPIALNIA10,72 m²ŁAZIENKA3,96 m²KORYTARZ5,65 m²BALKON7,50 m²BALKON5,70 m²
Wymiary mieszkania 53.28 m², LM.24
Wirtualna makieta 3D mieszkania 53.28 m², LM.24
A.LM.24
Plan piętra
Osiedle Centrum Park - zdjęcie nr 0
Osiedle Centrum Park - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 53.28 m², LM.24
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,28 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,50 m²), balkon (5,70 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę