Logo

Nowe mieszkanie, 66,24 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr LM.15

625 968 zł

9 450 zł /m²

Rata 2 929 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Legnica, ul. Mickiewicza 44/45

4 pokoje, mieszkanie 66,24 m², piętro 3, oferta nr LM.15, Osiedle Centrum Park, Legnica, ul. Mickiewicza 44/45
SALON Z ANEKSEM23,97 m²SYPIALNIA11,02 m²SYPIALNIA9,49 m²SYPIALNIA6,77 m²ŁAZIENKA5,30 m²KORYTARZ11,85 m²BALKON4,50 m²
Wymiary mieszkania 66.24 m², LM.15
Wirtualna makieta 3D mieszkania 66.24 m², LM.15
A.LM.15
Plan piętra
Osiedle Centrum Park - zdjęcie nr 0
Osiedle Centrum Park - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 66.24 m², LM.15
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

66,24 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,50 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę