Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,01 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 44343

399 000 zł

8 488 zł /m²

Rata 1 867 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Oleśnica, Matejki Jana

3 pokoje, mieszkanie 47,01 m², parter, oferta nr , 44343, Oleśnica, Matejki Jana
44343 - zdjęcie nr 0
44343 - zdjęcie nr 1
44343 - zdjęcie nr 2
44343 - zdjęcie nr 3
44343 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47.01 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

47,01 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę