Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 68,35 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 44567

699 904 zł

10 240 zł /m²

Rata 3 275 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Fabryczna, Maślicka

3 pokoje, mieszkanie 68,35 m², piętro 1, oferta nr , 44567, Wrocław, Fabryczna, Maślicka
44567 - zdjęcie nr 0
44567 - zdjęcie nr 1
44567 - zdjęcie nr 2
44567 - zdjęcie nr 3
44567 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 68.35 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

68,35 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, Wrocław, Fabryczna, Maślicka, nr 44567 | Tabelaofert.pl