Logo

Nowe mieszkanie, 53,44 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B3/2

651 968 zł

12 200 zł /m²

Rata 3 050 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wzgórze Markowca

Rumia, Zagórze, ul. Markowców

3 pokoje, mieszkanie 53,44 m², parter, oferta nr B3/2, Wzgórze Markowca, Rumia, Zagórze, ul. Markowców
Wzgórze Markowca - zdjęcie nr 0
Wzgórze Markowca - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 53.44 m², B3/2
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,44 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,28 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Nowe mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, Rumia, Zagórze, ul. Markowców, B3/2 | Tabelaofert.pl