+20
Nowe mieszkanie, 51,94 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B2/3
644 056 zł
12 400 zł /m²
Rata 3 013 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Wzgórze Markowca
Rumia, Zagórze, ul. Markowców

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
51,94 m²
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (10,64 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2027
Zapytaj o ofertę