Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 67,92 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMRAHU250

469 000 zł

6 905 zł /m²

Rata 2 194 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Borne Sulinowo, Marii Konopnickiej

3 pokoje, mieszkanie 67,92 m², piętro 1, oferta nr , SMRAHU250, Borne Sulinowo, Marii Konopnickiej
SMRAHU250 - zdjęcie nr 0
SMRAHU250 - zdjęcie nr 1
SMRAHU250 - zdjęcie nr 2
SMRAHU250 - zdjęcie nr 3
SMRAHU250 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 67.92 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

67,92 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Rok Budowy:

1939

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę