Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 60,51 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr FRC-MS-199157

440 958 zł

7 287 zł /m²

Rata 2 063 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Furman

Margonin

3 pokoje, mieszkanie 60,51 m², piętro 1, oferta nr , FRC-MS-199157, Margonin
FRC-MS-199157 - zdjęcie nr 0
FRC-MS-199157 - zdjęcie nr 1
FRC-MS-199157 - zdjęcie nr 2
FRC-MS-199157 - zdjęcie nr 3
FRC-MS-199157 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 60.51 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,51 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę