Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 59,80 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 58-MS-FYsfc4UjoL

350 000 zł

5 853 zł /m²

Rata 1 638 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Przemyśl, Osiedle Rycerskie, Marcina Bielskiego

3 pokoje, mieszkanie 59,80 m², piętro 3, oferta nr , 58-MS-FYsfc4UjoL, Przemyśl, Osiedle Rycerskie, Marcina Bielskiego
58-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 0
58-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 1
58-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 2
58-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 3
58-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 59.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,80 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę