Logo

Nowe mieszkanie, 57,28 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr H.M88

733 184 zł

12 800 zł /m²

Rata 3 430 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja No to Naramowice

Poznań, Naramowice, ul. Maków Polnych

3 pokoje, mieszkanie 57,28 m², piętro 3, oferta nr H.M88, No to Naramowice, Poznań, Naramowice, Naramowice, ul. Maków Polnych
1 / 3
No to Naramowice - zdjęcie nr 0
No to Naramowice - zdjęcie nr 1
No to Naramowice - zdjęcie nr 2
No to Naramowice - zdjęcie nr 3
No to Naramowice - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 57.28 m², H.M88
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,28 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,54 m

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,22 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę