Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 834923

429 000 zł

8 938 zł /m²

Rata 2 007 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 48 m², Lublin Felin (Felin)

Lublin, Felin

3 pokoje, mieszkanie 48,00 m², piętro 1, oferta nr , 834923, Lublin, Felin, Felin
834923 - zdjęcie nr 0
834923 - zdjęcie nr 1
834923 - zdjęcie nr 2
834923 - zdjęcie nr 3
834923 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

48,00 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę