Logo

Nowe mieszkanie, 53,67 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr I/23

880 183 zł

16 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 118 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Neo Nova Ochota

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Łopuszańska 36A

3 pokoje, mieszkanie 53,67 m², piętro 4, oferta nr I/23, Neo Nova Ochota, Warszawa, Włochy, Raków, ul. Łopuszańska 36A
SALON Z ANEKSEM20,02 m²SYPIALNIA11,19 m²SYPIALNIA10,43 m²ŁAZIENKA4,39 m²KORYTARZ7,69 m²BALKON12,98 m²
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,67 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (12,98 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę