Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 81,00 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 19833S

729 000 zł

9 000 zł /m²

Rata 3 411 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg

Kołobrzeg, Łopuskiego

3 pokoje, mieszkanie 81,00 m², piętro 2, oferta nr , 19833S, Kołobrzeg, Łopuskiego
19833S - zdjęcie nr 0
19833S - zdjęcie nr 1
19833S - zdjęcie nr 2
19833S - zdjęcie nr 3
19833S - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 81 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

81,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1996

Data aktualizacji: 2024-12-23

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę