Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 61,80 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMVECE718

435 000 zł

7 039 zł /m²

Rata 2 035 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Łódź, Bałuty, Liściasta

3 pokoje, mieszkanie 61,80 m², piętro 3, oferta nr , SMVECE718, Łódź, Bałuty, Bałuty, Liściasta
SMVECE718 - zdjęcie nr 0
SMVECE718 - zdjęcie nr 1
SMVECE718 - zdjęcie nr 2
SMVECE718 - zdjęcie nr 3
SMVECE718 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 61.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,80 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,55 m

Rok Budowy:

1990

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę