Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 115,24 m², 3 pokoje, parter, oferta nr SMJAPO725

450 000 zł

3 905 zł /m²

Rata 2 105 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Szczecinek, Limanowskiego

3 pokoje, mieszkanie 115,24 m², parter, oferta nr , SMJAPO725, Szczecinek, Limanowskiego
SMJAPO725 - zdjęcie nr 0
SMJAPO725 - zdjęcie nr 1
SMJAPO725 - zdjęcie nr 2
SMJAPO725 - zdjęcie nr 3
SMJAPO725 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 115.24 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

115,24 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

3,60 m

Rok Budowy:

1936

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę