Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,41 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMSIBE235

439 000 zł

8 539 zł /m²

Rata 2 054 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Ustka, Legionów

3 pokoje, mieszkanie 51,41 m², piętro 3, oferta nr , SMSIBE235, Ustka, Legionów
SMSIBE235 - zdjęcie nr 0
SMSIBE235 - zdjęcie nr 1
SMSIBE235 - zdjęcie nr 2
SMSIBE235 - zdjęcie nr 3
SMSIBE235 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51.41 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

51,41 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę