Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 71,62 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 942006

879 900 zł

12 286 zł /m²

Rata 4 117 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty WRE Nieruchomości

Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Ładna

3 pokoje, mieszkanie 71,62 m², piętro 1, oferta nr , 942006, Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Ładna
942006 - zdjęcie nr 0
942006 - zdjęcie nr 1
942006 - zdjęcie nr 2
942006 - zdjęcie nr 3
942006 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 71.62 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

71,62 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1930

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę