+29
Nowe mieszkanie, 51,93 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr 20.115
503 000 zł
9 686 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 353 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Myslovia
Mysłowice, ul. Ks. Norberta Bończyka 20

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
51,93 m²
Piętro:
6 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
północ (N), południe (S), wschód (E), zachód (W)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Termin oddania:
sierpień 2026
Zapytaj o ofertę