Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 66,67 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr AZM/DM/213/2025/09-25

112 000 zł

1 680 zł /m²

Rata 524 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Plures

Bytom, ks. Jana Frenzla

3 pokoje, mieszkanie 66,67 m², piętro 3, oferta nr , AZM/DM/213/2025/09-25, Bytom, ks. Jana Frenzla
AZM/DM/213/2025/09-25 - zdjęcie nr 0
AZM/DM/213/2025/09-25 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 66.67 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,67 m²

Piętro:

3 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę