Logo

Nowe mieszkanie, 53,64 m², 3 pokoje, parter, oferta nr M3

508 507 zł

9 480 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 379 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rumia, ul. Kosynierów

3 pokoje, mieszkanie 53,64 m², parter, oferta nr M3, Kamieniczki za Strugą, Rumia,  ul. Kosynierów
Kamieniczki za Strugą - zdjęcie nr 0
Kamieniczki za Strugą - zdjęcie nr 1
Kamieniczki za Strugą - zdjęcie nr 2
Kamieniczki za Strugą - zdjęcie nr 3
Kamieniczki za Strugą - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 53.64 m², M3
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,64 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (45,56 m²)

Termin oddania:

luty 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę