Logo

Nowe mieszkanie, 62,72 m², 4 pokoje, parter, oferta nr M9

608 384 zł

9 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 846 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rumia, ul. Kosynierów

4 pokoje, mieszkanie 62,72 m², parter, oferta nr M9, Kamieniczki za Strugą, Rumia,  ul. Kosynierów
Kamieniczki za Strugą - zdjęcie nr 0
Kamieniczki za Strugą - zdjęcie nr 1
Kamieniczki za Strugą - zdjęcie nr 2
Kamieniczki za Strugą - zdjęcie nr 3
Kamieniczki za Strugą - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 62.72 m², M9
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

62,72 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (44,29 m²)

Termin oddania:

luty 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę