Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 86,05 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr MYKU662

684 000 zł

7 949 zł /m²

Rata 3 200 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Łódź, Górna, Kosynierów Gdyńskich

3 pokoje, mieszkanie 86,05 m², piętro 3, oferta nr , MYKU662, Łódź, Górna, Górna, Kosynierów Gdyńskich
MYKU662 - zdjęcie nr 0
MYKU662 - zdjęcie nr 1
MYKU662 - zdjęcie nr 2
MYKU662 - zdjęcie nr 3
MYKU662 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 86.05 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

86,05 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2006

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę