+10
Nowe mieszkanie, 60,84 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr M15
632 128 zł
10 390 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 958 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Monsa etap 6
Gdańsk, Jasień, Rębowo, ul. Konrada Guderskiego

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
60,84 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Termin oddania:
listopad 2027
Zapytaj o ofertę