Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 68,01 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr TWJ-MS-2566

442 000 zł

6 499 zł /m²

Rata 2 068 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Biuro Nieruchomości Twoje M

Kielce, Sady

3 pokoje, mieszkanie 68,01 m², piętro 5, oferta nr , TWJ-MS-2566, Kielce, Sady
TWJ-MS-2566 - zdjęcie nr 0
TWJ-MS-2566 - zdjęcie nr 1
TWJ-MS-2566 - zdjęcie nr 2
TWJ-MS-2566 - zdjęcie nr 3
TWJ-MS-2566 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 68.01 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

68,01 m²

Piętro:

5 piętro

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę