Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 84,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 43956

249 000 zł

2 964 zł /m²

Rata 1 165 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Bytom, Katowicka

3 pokoje, mieszkanie 84,00 m², piętro 1, oferta nr , 43956, Bytom, Katowicka
43956 - zdjęcie nr 0
43956 - zdjęcie nr 1
43956 - zdjęcie nr 2
43956 - zdjęcie nr 3
43956 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 84 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

84,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1896

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę