Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 91,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMVUJA400

769 000 zł

8 451 zł /m²

Rata 3 598 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Katowice, Śródmieście

3 pokoje, mieszkanie 91,00 m², piętro 1, oferta nr , SMVUJA400, Katowice, Śródmieście
SMVUJA400 - zdjęcie nr 0
SMVUJA400 - zdjęcie nr 1
SMVUJA400 - zdjęcie nr 2
SMVUJA400 - zdjęcie nr 3
SMVUJA400 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 91 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

91,00 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

3,20 m

Rok Budowy:

1955

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę