Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,00 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 43391

310 000 zł

6 458 zł /m²

Rata 1 450 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Dąbrowa Górnicza, Kasprzaka Marcina

3 pokoje, mieszkanie 48,00 m², piętro 4, oferta nr , 43391, Dąbrowa Górnicza, Kasprzaka Marcina
43391 - zdjęcie nr 0
43391 - zdjęcie nr 1
43391 - zdjęcie nr 2
43391 - zdjęcie nr 3
43391 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

48,00 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę