Logo

Nowe mieszkanie, 53,92 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr D2/P4/5

496 064 zł

9 200 zł /m²

Rata 2 321 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Oława, ul. Jodłowa

SALON Z ANEKSEM19,91 m²SYPIALNIA10,72 m²POKÓJ10,55 m²ŁAZIENKA4,57 m²KORYTARZ8,28 m²BALKON5,34 m²
Wymiary mieszkania 53.92 m², D2/P4/5
Osiedle Jodłowa etap II - zdjęcie nr 0
Osiedle Jodłowa etap II - zdjęcie nr 1
Osiedle Jodłowa etap II - zdjęcie nr 2
Osiedle Jodłowa etap II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 53.92 m², D2/P4/5
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,92 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny (płatny dodatkowo 15000 zł)

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,34 m²)

Termin oddania:

budynek D - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę