Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 55,70 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 237/14328/OMS

360 000 zł

6 463 zł /m²

Rata 1 684 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Sowa

Jelenia Góra

3 pokoje, mieszkanie 55,70 m², piętro 3, oferta nr , 237/14328/OMS, Jelenia Góra
237/14328/OMS - zdjęcie nr 0
237/14328/OMS - zdjęcie nr 1
237/14328/OMS - zdjęcie nr 2
237/14328/OMS - zdjęcie nr 3
237/14328/OMS - zdjęcie nr 4
237/14328/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,70 m²

Piętro:

3 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę