Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 63,41 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 12174

525 000 zł

8 279 zł /m²

Rata 2 456 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Forma Estates

Katowice, Piotrowice-Ochojec, Piotrowice, Jastrzębia

3 pokoje, mieszkanie 63,41 m², piętro 1, oferta nr , 12174, Katowice, Piotrowice-Ochojec, Piotrowice, Jastrzębia
12174 - zdjęcie nr 0
12174 - zdjęcie nr 1
12174 - zdjęcie nr 2
12174 - zdjęcie nr 3
12174 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 63.41 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,41 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę