Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,17 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMSIBY717

319 000 zł

6 622 zł /m²

Rata 1 493 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Ostrołęka, Jaracza

3 pokoje, mieszkanie 48,17 m², piętro 1, oferta nr , SMSIBY717, Ostrołęka, Jaracza
SMSIBY717 - zdjęcie nr 0
SMSIBY717 - zdjęcie nr 1
SMSIBY717 - zdjęcie nr 2
SMSIBY717 - zdjęcie nr 3
SMSIBY717 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48.17 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

48,17 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

1985

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę