Nowe mieszkanie, 55,83 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 56
748 122 zł
13 400 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 500 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Janowiecka 27
Warszawa, Targówek, Elsnerów, ul. Janowiecka 27

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
55,83 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (8,89 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2027
Zapytaj o ofertę