Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,37 m², 3 pokoje, 9 piętro, oferta nr SMPETA770

359 000 zł

7 579 zł /m²

Rata 1 680 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Katowice, Piotrowice-Ochojec, Ochojec, Jankego

3 pokoje, mieszkanie 47,37 m², piętro 9, oferta nr , SMPETA770, Katowice, Piotrowice-Ochojec, Ochojec, Jankego
SMPETA770 - zdjęcie nr 0
SMPETA770 - zdjęcie nr 1
SMPETA770 - zdjęcie nr 2
SMPETA770 - zdjęcie nr 3
SMPETA770 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47.37 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

47,37 m²

Piętro:

9 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

1983

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę